Špatná zpráva pro Sáblíkovou: Rychlobruslení přijde o největšího sponzora a  miliony eur | Hospodářské noviny (HN.cz)
Špatná zpráva pro Sáblíkovou: Rychlobruslení přijde o největšího sponzora a miliony eur | Hospodářské noviny (HN.cz)

Polsko - Světový pohár v rychlobruslení | Česká televize

rychlobruslení živě – Seznam.cz

Živě: Čtvrtá česká medaile! Sáblíková na pětce vybojovala stříbro -  Aktuálně.cz
Živě: Čtvrtá česká medaile! Sáblíková na pětce vybojovala stříbro - Aktuálně.cz

Rychlobruslení online | Lepší.TV

Rychlobruslení - závod žen na 5000 metrů | ONLINE ostatni | 10.2.2022 13:00  | ZOH Živě na Sport.cz
Rychlobruslení - závod žen na 5000 metrů | ONLINE ostatni | 10.2.2022 13:00 | ZOH Živě na Sport.cz

Martina Sáblíková program 2023 ▶️ Kdy a v kolik jede Sáblíková

ZOH 2022 | Těsně od olympijské medaile. Sáblíková byla na tříkilometrové  trati čtvrtá - iDNES.cz
ZOH 2022 | Těsně od olympijské medaile. Sáblíková byla na tříkilometrové trati čtvrtá - iDNES.cz

ČT sport - Světový pohár v rychlobruslení z nizozemského Heerenvenu  pokračuje dalším dnem, v němž mimo jiné ⛸ Martina Sáblíková absolvuje trať  na 3000 metrů. Celý program můžete sledovat živě na webu
ČT sport - Světový pohár v rychlobruslení z nizozemského Heerenvenu pokračuje dalším dnem, v němž mimo jiné ⛸ Martina Sáblíková absolvuje trať na 3000 metrů. Celý program můžete sledovat živě na webu

Světový pohár v rychlobruslení - iVysílání | Česká televize

Sáblíková skončila na trojce v Heerenveenu sedmá. Závodu dominovala  Schoutenová – ČT sport – Česká televize
Sáblíková skončila na trojce v Heerenveenu sedmá. Závodu dominovala Schoutenová – ČT sport – Česká televize

Rychlobruslení na ZOH 2022 Peking ᐈ program ⛸️ výsledky online | BetArena.cz

Sáblíková se do Světového poháru vrátila 2. místem v Tomaszówě. Od  vítězství jí dělilo osm setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková se do Světového poháru vrátila 2. místem v Tomaszówě. Od vítězství jí dělilo osm setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS v rychlobruslení ve víceboji 2022: program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

MS v rychlobruslení 2021: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz